957226-2000-AR-PR
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 957226-2000-AR-PR
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN HDR 26POS 2MM VERT SMD GOLD
Ngā Rauemi: 957226-2000-AR-PR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
450 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 957226-2000-AR-PR
Tau Wae 957226-2000-AR-PR Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN HDR 26POS 2MM VERT SMD GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 30426 pcs Pepa Raraunga 957226-2000-AR-PR.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa 957 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Tape & Reel (TR)
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 00051111048726
DE600008804
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Thermoplastic Teitei Whakanoho 0.220" (5.60mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Keying Slot, Pick and Place Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Surface Mount 26 position 0.079" (2.00mm) Whakatauranga onamata 1A