957210-2000-AR-TP
3M3M
957210-2000-AR-TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 957210-2000-AR-TP
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN HDR 10POS 2MM VERT SMD 10AU
Ngā Rauemi: 1.957210-2000-AR-TP.pdf2.957210-2000-AR-TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4930 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 957210-2000-AR-TP
Tau Wae 957210-2000-AR-TP Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN HDR 10POS 2MM VERT SMD 10AU Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57002 pcs Pepa Raraunga 1.957210-2000-AR-TP.pdf2.957210-2000-AR-TP.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa 957 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Tube
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 00051119900576
3M6488
9572102000ARTP
DE500037176
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Thermoplastic Teitei Whakanoho 0.220" (5.60mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Keying Slot Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Surface Mount 10 position 0.079" (2.00mm) Whakatauranga onamata 1A