956238-2000-AR-PR
Hua Hua
Tau Wae: 956238-2000-AR-PR
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 38POS 2MM VERT SMD
Ngā Rauemi: 956238-2000-AR-PR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 956238-2000-AR-PR
Tau Wae 956238-2000-AR-PR Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 38POS 2MM VERT SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5737 pcs Pepa Raraunga 956238-2000-AR-PR.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Raupapa 956
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 0 00 51111 04665 4
DE500031468
S0 00 51111 04665 4
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 38
Teitei Whakanoho 0.110" (2.79mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Pick and Place
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 38 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
Whakatauranga onamata 1A Momo Hoapā Female Socket