953244-2000-AR-TP
Hua Hua
Tau Wae: 953244-2000-AR-TP
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 44POS 2MM VERT SMD
Ngā Rauemi: 1.953244-2000-AR-TP.pdf2.953244-2000-AR-TP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 953244-2000-AR-TP
Tau Wae 953244-2000-AR-TP Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 44POS 2MM VERT SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4790 pcs Pepa Raraunga 1.953244-2000-AR-TP.pdf2.953244-2000-AR-TP.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Raupapa 953
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa 0 00 51111 04387 5
9532442000ARTP
DE500030197
S0 00 51111 04387 5
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 44
Teitei Whakanoho 0.169" (4.30mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 44 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
Whakatauranga onamata 1A Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka - Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 40.0µin (1.02µm)
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae Flash Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Bottom or Top Entry
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
953244-2000-AR-PR
953244-2000-AR-PR
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 44POS 2MM VERT SMD
I roto i te taonga: 4496 pcs
Tikiake: 953244-2000-AR-PR.pdf
RFQ
953242-2000-AR-TP
953242-2000-AR-TP
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 42POS 2MM VERT SMD
I roto i te taonga: 5782 pcs
Tikiake: 953242-2000-AR-TP.pdf
RFQ
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: TERMINAL END PLATE 1.5MM DRK BGE