953226-2000-AR-TP
Hua Hua
Tau Wae: 953226-2000-AR-TP
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 26POS 2MM VERT SMD
Ngā Rauemi: 1.953226-2000-AR-TP.pdf2.953226-2000-AR-TP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 953226-2000-AR-TP
Tau Wae 953226-2000-AR-TP Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 26POS 2MM VERT SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4455 pcs Pepa Raraunga 1.953226-2000-AR-TP.pdf2.953226-2000-AR-TP.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Raupapa 953
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa 0 00 5111990036 1
9532262000ARTP
DE500030106
S0 00 5111990036 1
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 26
Teitei Whakanoho 0.169" (4.30mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
Whakatauranga onamata 1A Momo Hoapā Female Socket