953140-2000-AR-TP
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 953140-2000-AR-TP
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 40POS 2MM VERT SMD
Ngā Rauemi: 1.953140-2000-AR-TP.pdf2.953140-2000-AR-TP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 953140-2000-AR-TP
Tau Wae 953140-2000-AR-TP Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 40POS 2MM VERT SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4205 pcs Pepa Raraunga 1.953140-2000-AR-TP.pdf2.953140-2000-AR-TP.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Raupapa 953
Mokowhitu Haupae - Te Tae - Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa 0 00 51111 04491 9
DE500034363
S0 00 51111 04491 9
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 40
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rauemi Whakanoho Thermoplastic
Teitei Whakanoho 0.169" (4.30mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 40 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
Whakatauranga onamata 1A Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka - Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 40.0µin (1.02µm)
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae Flash Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Bottom or Top Entry
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
953139-2000-AR-PT
953139-2000-AR-PT
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 39POS 2MM VERT SMD
I roto i te taonga: 5396 pcs
Tikiake: 953139-2000-AR-PT.pdf
RFQ
953140-2000-AR-PR
953140-2000-AR-PR
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 40POS 2MM VERT SMD
I roto i te taonga: 6046 pcs
Tikiake: 953140-2000-AR-PR.pdf
RFQ
Kaihanga: ebm-papst Inc.
Whakaahuatanga: GUARD F. 300 MM AXIAL
Tikiake:
953139-2000-AR-TP
953139-2000-AR-TP
Tikiake: 953139-2000-AR-TP.pdf
9532
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: MACH SCREW FLAT SLOTTED #4-40
Tikiake: 9532.pdf
9531ND
9531ND
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: WR RAT COMB REV 11/16
Tikiake:
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 6POS 2MM VERT SMD
Tikiake: 953206-2000-AR-TP.pdf
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 38POS 2MM VERT SMD
95317
Kaihanga: Desco
Whakaahuatanga: COIL CORD 4MM SKT 12'
Tikiake: 95317.pdf
Tikiake: 953140-2000-AR-PT.pdf
Kaihanga: Desco
Whakaahuatanga: COIL CORD 4MM SKT 6'
Tikiake: 953139-2000-AR-PR.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel