953117-2000-AR-TP
Hua Hua
Tau Wae: 953117-2000-AR-TP
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 17POS 2MM VERT SMD
Ngā Rauemi: 1.953117-2000-AR-TP.pdf2.953117-2000-AR-TP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 953117-2000-AR-TP
Tau Wae 953117-2000-AR-TP Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 17POS 2MM VERT SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5058 pcs Pepa Raraunga 1.953117-2000-AR-TP.pdf2.953117-2000-AR-TP.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Raupapa 953
Mokowhitu Haupae - Te Tae - Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa 0 00 51111 04468 1
DE500034132
S0 00 51111 04468 1
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 17
Teitei Whakanoho 0.169" (4.30mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 17 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
Whakatauranga onamata 1A Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka - Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 40.0µin (1.02µm)
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae Flash Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Bottom or Top Entry
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
953117-2000-AR-PT
953117-2000-AR-PT
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 17POS 2MM VERT SMD
I roto i te taonga: 4397 pcs
Tikiake: 953117-2000-AR-PT.pdf
RFQ
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN HEADER 40POS VERT TIN .100
I roto i te taonga: 27420 pcs
Tikiake: 953118-1.pdf
RFQ