951109-7622-AR
3M3M
951109-7622-AR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 951109-7622-AR
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 9POS 2MM R/A T/H
Ngā Rauemi: 1.951109-7622-AR.pdf2.951109-7622-AR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 951109-7622-AR
Tau Wae 951109-7622-AR Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN HEADER 9POS 2MM R/A T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 182075 pcs Pepa Raraunga 1.951109-7622-AR.pdf2.951109-7622-AR.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) Copper Alloy Patohia nga huanga -
Whakamutunga Solder Kāhua Board to Board
Aronga Whakatika Male Pin Te whakaheke 0.079" (2.00mm)
Whakamutunga Whakamutunga Square Raupapa 951
Mokowhitu Haupae - Te Tae Unshrouded RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa - Pitch - Hononga -
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.110" (2.79mm) Ētahi Ingoa 3M9311
9511097622AR
DE500001073
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 9 Tau o Hoapā 39µin (1.00µm)
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Rauemi - Whakangungu All
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Waehanga Kaihanga 951109-7622-AR
Length - Pouaka (Tae) - Rauemi Whakanoho Tin
Teitei Whakanoho - Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 9 Positions Header Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold Whakaahuatanga CONN HEADER 9POS 2MM R/A T/H
Whakatauranga onamata 1A I teie nei - Max / Whakapā -
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.173" (4.40mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae -
Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka Thermoplastic Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae Gold
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Flash Whakaoti Whakamutunga - Tae 0.079" (2.00mm)