951104-7722-AR
3M3M
951104-7722-AR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 951104-7722-AR
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 4POS 2MM R/A SOLDER
Ngā Rauemi: 1.951104-7722-AR.pdf2.951104-7722-AR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 951104-7722-AR
Tau Wae 951104-7722-AR Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN HEADER 4POS 2MM R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 142923 pcs Pepa Raraunga 1.951104-7722-AR.pdf2.951104-7722-AR.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Te whakaheke Unshrouded
Raupapa 951 Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 0 00 51111 06226 5
3M156873-04
951104-7722-AR-ND
DE500001818
S0 00 51111 06226 5
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 4
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rauemi Whakanoho Thermoplastic
Teitei Whakanoho 0.079" (2.00mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 4 position 0.079" (2.00mm)
Whakatauranga onamata 1A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.110" (2.79mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.305" (7.75mm)