950522-6102-AR
3M3M
950522-6102-AR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 950522-6102-AR
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 22POS 2MM VERT T/H
Ngā Rauemi: 950522-6102-AR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 950522-6102-AR
Tau Wae 950522-6102-AR Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 22POS 2MM VERT T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4259 pcs Pepa Raraunga 950522-6102-AR.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Raupapa 950
Mokowhitu Haupae - Te Tae - Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa 3M9411
9505226102AR
DE500027599
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 22
Teitei Whakanoho 0.169" (4.30mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 22 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
Whakatauranga onamata 1A Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.098" (2.50mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 40.0µin (1.02µm)
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae Flash Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
950521-5002-AR
950521-5002-AR
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 21POS 2MM R/A PCB
I roto i te taonga: 5188 pcs
Tikiake: 950521-5002-AR.pdf
RFQ
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 19POS 2MM VERT PCB