950480-6102-AR
3M3M
950480-6102-AR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 950480-6102-AR
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 80POS 2MM VERT T/H
Ngā Rauemi: 950480-6102-AR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 950480-6102-AR
Tau Wae 950480-6102-AR Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 80POS 2MM VERT T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5662 pcs Pepa Raraunga 950480-6102-AR.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Raupapa 950
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa 3M9155
9504806102AR
DE500027383
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 80
Teitei Whakanoho 0.169" (4.30mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 80 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
Whakatauranga onamata 1A Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.106" (2.69mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 40.0µin (1.02µm)
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae Flash Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
950485
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: WFW-PG29 WASHER FIBER
I roto i te taonga: 42234 pcs
Tikiake:
RFQ
950478
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: WFW-PG9 WASHER FIBER
I roto i te taonga: 42793 pcs
Tikiake:
RFQ
950478-6102-AR
950478-6102-AR
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 78POS 2MM VERT PCB
Tikiake: 950478-6102-AR.pdf
95049 NC002
95049 NC002
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: BRAID TINNED COPPER NO CLR 500'
I roto i te taonga: 79 pcs
Tikiake: 95049 NC002.pdf
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 80POS RT/A 2MM T/H