950448-8200-AR-TP
Hua Hua
Tau Wae: 950448-8200-AR-TP
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 48POS 2MM R/A SMD
Ngā Rauemi: 950448-8200-AR-TP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 950448-8200-AR-TP
Tau Wae 950448-8200-AR-TP Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 48POS 2MM R/A SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5578 pcs Pepa Raraunga 950448-8200-AR-TP.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Raupapa 950
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa 0 00 51111 04577 0
DE500036210
S0 00 51111 04577 0
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 48
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rauemi Whakanoho Thermoplastic
Teitei Whakanoho 0.193" (4.90mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 48 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
Whakatauranga onamata 1A Momo Hoapā Female Socket