950412-8200-AR-TP
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 950412-8200-AR-TP
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 12POS 2MM R/A SMD
Ngā Rauemi: 950412-8200-AR-TP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 950412-8200-AR-TP
Tau Wae 950412-8200-AR-TP Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 12POS 2MM R/A SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5049 pcs Pepa Raraunga 950412-8200-AR-TP.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Raupapa 950
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa 04046719182770
9504128200ARTP
DE500036038
S04046719182770
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 12
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rauemi Whakanoho Thermoplastic
Teitei Whakanoho 0.193" (4.90mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 12 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
Whakatauranga onamata 1A Momo Hoapā Female Socket