950404-6102-AR
3M3M
950404-6102-AR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 950404-6102-AR
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 4POS 2MM VERT T/H
Ngā Rauemi: 950404-6102-AR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 950404-6102-AR
Tau Wae 950404-6102-AR Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 4POS 2MM VERT T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4769 pcs Pepa Raraunga 950404-6102-AR.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Raupapa 950
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa 3M9139
9504046102AR
DE500027003
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 4
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rauemi Whakanoho Thermoplastic
Teitei Whakanoho 0.169" (4.30mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
Whakatauranga onamata 1A Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.106" (2.69mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 40.0µin (1.02µm)