929974-01-22-RK
3M3M
929974-01-22-RK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 929974-01-22-RK
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN RECEPT .100 SNGL STR 22POS
Ngā Rauemi: 929974-01-22-RK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 929974-01-22-RK
Tau Wae 929974-01-22-RK Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN RECEPT .100 SNGL STR 22POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 58985 pcs Pepa Raraunga 929974-01-22-RK.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1500V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Raupapa 929
Mokowhitu Haupae - Te Tae - Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 5111995212
9299740122RK
929974E-01-22
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 22
Momo Tae Through Hole Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Glass Filled Teitei Whakanoho 0.325" (8.25mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 22 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin Whakatauranga onamata 2A
Momo Hoapā Forked Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka 0.125" (3.18mm)
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin Whakaoti Whakamutunga - Tae Tin
Momo Hononga Receptacle Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
929974-01-24-RK
929974-01-24-RK
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN RECEPT .100 SNGL STR 24POS
I roto i te taonga: 61290 pcs
Tikiake: 929974-01-24-RK.pdf
RFQ
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN RECEPT .100 SNGL STR 23POS
I roto i te taonga: 88706 pcs
Tikiake: 929974-01-23.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: CONN RECEPT .100 SNGL STR 21POS
Tikiake: 929974-01-21-RK.pdf
Whakaahuatanga: CONN RECEPT .100 SNGL STR 20POS
Tikiake: 929974-01-21.pdf
Whakaahuatanga: CONN RECEPT .100 SNGL STR 25POS
Whakaahuatanga: CONN RECEPT .100 SNGL STR 22POS
Whakaahuatanga: CONN RECEPT .100 SNGL STR 19POS
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel