9160-4500JL
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 9160-4500JL
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 60POS .100" STR GOLD
Ngā Rauemi: 9160-4500JL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 9160-4500JL
Tau Wae 9160-4500JL Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 60POS .100" STR GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5105 pcs Pepa Raraunga 9160-4500JL.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa 9100
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 90169007060
JE150107538
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 60
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Teitei Whakanoho 0.354" (9.00mm) Tae Whakanoho Gray
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Polarizing Key
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 60 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
Whakatauranga onamata 1A Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.110" (2.79mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka Flash
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 12.0µin (0.30µm) Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Gold
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
916-10M NC032
916-10M NC032
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: M12 PLASTIC 4PORT 1SIG LED
I roto i te taonga: 1090 pcs
Tikiake: 916-10M NC032.pdf
RFQ
Kaihanga: Alpha Wire
I roto i te taonga: 1656 pcs
Tikiake: 916-5M NC032.pdf
RFQ
Kaihanga: Amphenol FCI
Whakaahuatanga: CONN RCPT 3POS .100 SGL STR SMD
Tikiake: 91601-303.pdf
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CERTI-CRIMP II HEAD-AMPMODU
I roto i te taonga: 111 pcs
Tikiake: 91601-3.pdf
Whakaahuatanga: TOOL HAND CRIMPER 20-26AWG SIDE
I roto i te taonga: 121 pcs
91601-303ALF
91601-303ALF
Kaihanga: Amphenol FCI
Tikiake: 91601-303ALF.pdf
916-CN NC032
916-CN NC032
Tikiake: 916-CN NC032.pdf
Kaihanga: Belden
Whakaahuatanga: CBL 8PR 22AWG
I roto i te taonga: 26 pcs
Tikiake:
91601-302LF
91601-302LF
Whakaahuatanga: CONN RCPT 2POS .100 SGL STR SMD
Tikiake: 91601-302LF.pdf
916
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: CONN TERM LUG LOCKWASHER #6 FLAT
Tikiake: 916.pdf
916
Kaihanga: Adafruit
Whakaahuatanga: SWITCH PB 16MM RED LED
Tikiake: 916.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel