9150-4500JL
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 9150-4500JL
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 50POS .100" STR GOLD
Ngā Rauemi: 9150-4500JL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 9150-4500JL
Tau Wae 9150-4500JL Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 50POS .100" STR GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4900 pcs Pepa Raraunga 9150-4500JL.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa 9100
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 90169006535
JE150083432
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 50
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Teitei Whakanoho 0.354" (9.00mm) Tae Whakanoho Gray
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Polarizing Key
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
Whakatauranga onamata 1A Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.110" (2.79mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka Flash
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 12.0µin (0.30µm) Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Gold
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: APPLICATION TOOLING
I roto i te taonga: 120 pcs
Tikiake: 91500-4.pdf
RFQ
915-CN NC032
915-CN NC032
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: M12 PLASTIC 6PORT 2SIG
I roto i te taonga: 706 pcs
Tikiake: 915-CN NC032.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: TOOL HAND CRIMPER 14-20AWG SIDE
I roto i te taonga: 180 pcs
Tikiake: 91500-1.pdf
Kaihanga: Amphenol Connex (Amphenol RF)
Whakaahuatanga: CONN PSMP PLUG R/A 50OHM SOLDER
I roto i te taonga: 15824 pcs
Whakaahuatanga: CONN PSMP TERMINATOR PLUG
I roto i te taonga: 1992 pcs
Whakaahuatanga: CC II HEAD ASSY 24-20 MIC MNL
I roto i te taonga: 108 pcs
915-10M NC032
915-10M NC032
Kaihanga: Alpha Wire
I roto i te taonga: 828 pcs
Tikiake: 915-10M NC032.pdf
Tikiake: 915-5M NC032.pdf
Whakaahuatanga: TOOL HAND CRIMPER 20-24AWG SIDE
I roto i te taonga: 163 pcs
Whakaahuatanga: TOOL CC II HEAD ASSY
I roto i te taonga: 170 pcs
9150-4500PL
9150-4500PL
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 50POS .100" STR GOLD
Tikiake: 9150-4500PL.pdf
9150
Kaihanga: B&K Precision
Whakaahuatanga: POWER SUPPLY DC 5.2V/60A PROGRAM
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel