9120-4500JL
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 9120-4500JL
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 20POS .100" STR G
Ngā Rauemi: 9120-4500JL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 9120-4500JL
Tau Wae 9120-4500JL Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 20POS .100" STR G Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5502 pcs Pepa Raraunga 9120-4500JL.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa 9100
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 90169006531
JE150083390
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 20
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Teitei Whakanoho 0.354" (9.00mm) Tae Whakanoho Gray
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Polarizing Key
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
Whakatauranga onamata 1A Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.110" (2.79mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka Flash
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 12.0µin (0.30µm) Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Gold
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
9120-4-S
9120-4-S
Kaihanga: E-Z-Hook
Whakaahuatanga: PATCHCORD SQ SOCKET SET/10 4"
I roto i te taonga: 2250 pcs
Tikiake: 9120-4-S.pdf
RFQ
9120-12BLK
9120-12BLK
Kaihanga: E-Z-Hook
Whakaahuatanga: PATCHCORD .025" SQ SCKT BLK 12"
I roto i te taonga: 19630 pcs
Tikiake: 9120-12BLK.pdf
RFQ
Kaihanga: PanaVise
Whakaahuatanga: TELESCOPING SUPPORT BRACE
Tikiake:
9120-12RED
9120-12RED
Whakaahuatanga: PATCHCORD .025" SQ SCKT RED 12"
Tikiake: 9120-12RED.pdf
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: FFC EXTRACTION TOOL
I roto i te taonga: 37 pcs
Tikiake: 91200-4.pdf
Whakaahuatanga: PATCHCORD SQ SOCKET SET/10 8"
Tikiake: 9120-8-S.pdf
I roto i te taonga: 279 pcs
Tikiake: 91200-2.pdf
Kaihanga: PanaVise
Whakaahuatanga: LAPTOP MOUNT LED LIGHT USB
Tikiake:
Whakaahuatanga: FAN TUBEAXIAL SLEEVE USB
I roto i te taonga: 174 pcs
I roto i te taonga: 58 pcs
9120-4500PL
9120-4500PL
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 20POS .100" STR GOLD
Tikiake: 9120-4500PL.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel