9088 12MMX50M
3M3M
9088 12MMX50M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 9088 12MMX50M
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE DBL COATED 9088 1/2"X50M
Ngā Rauemi: 9088 12MMX50M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 9088 12MMX50M
Tau Wae 9088 12MMX50M Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 4134 pcs Pepa Raraunga 9088 12MMX50M.pdf
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru 0.0113" (11.3 mils, 0.287mm)
Te Resistivity Tema Carrier - Polyester, Liner - Paper Tape Tape - Max -
Tape Tape 200°F (93°C) Tae Kei roto Double Coated, Double Sided
Te whakangungu 164' (50.0m) 54.7 yds Raupapa 9088
Rahi Mata Acrylic, 375 RoHS Tūnga Roll
Ētahi Ingoa 54-001895-91046-8
DT272990755
Te Mea Maama 0.50" (12.70mm) 1/2"