9087 19MMX50M
3M3M
9087 19MMX50M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 9087 19MMX50M
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE DBL COATED 9087 19MM X 50M
Ngā Rauemi: 9087 19MMX50M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 9087 19MMX50M
Tau Wae 9087 19MMX50M Kaihanga 3M
Whakaahuatanga TAPE DBL COATED 9087 19MM X 50M Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5567 pcs Pepa Raraunga 9087 19MMX50M.pdf
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru 0.0132" (13.2 mils, 0.335mm)
Te Resistivity Tema Carrier - PVC, Liner - Paper Tape Tape - Max -
Tape Tape 158°F (70°C) Tae Kei roto Double Coated, Double Sided
Te whakangungu 164' (50.0m) 54.7 yds Raupapa 9087
Rahi Mata Acrylic, 375 RoHS Tūnga Roll
Ētahi Ingoa 3M9043
DT272991035
Te Mea Maama 0.75" (19.05mm) 3/4"
Waehanga Kaihanga 9087 19MMX50M Whakaahuatanga TAPE DBL COATED 9087 19MM X 50M
Tae White, Green Print Momo Tae Splicing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: DIE SET FOR PROC III 30-28,26-24
I roto i te taonga: 590 pcs
Tikiake: 90870-2.pdf
RFQ
90863-110LF
90863-110LF
Kaihanga: Amphenol FCI
Whakaahuatanga: CONN HEADER 20POS .050" STR PCB
I roto i te taonga: 4075 pcs
Tikiake: 90863-110LF.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: TOOL HAND CRIMPER 14-20AWG SIDE
I roto i te taonga: 381 pcs
Tikiake: 90871-1.pdf
Kaihanga: Amphenol FCI