9086 12MMX50M
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 9086 12MMX50M
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE DBL COATED 9086 1/2"X50M
Ngā Rauemi: 9086 12MMX50M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 9086 12MMX50M
Tau Wae 9086 12MMX50M Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 5204 pcs Pepa Raraunga 9086 12MMX50M.pdf
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru 0.0105" (10.5 mils, 0.267mm)
Te Resistivity Tema Carrier - Tissue, Liner - Paper Tape Tape - Max -
Tape Tape 185°F (85°C) Tae Kei roto Double Coated, Double Sided
Te whakangungu 164' (50.0m) 54.7 yds Raupapa 9086
Rahi Mata Acrylic, 375 RoHS Tūnga Roll
Ētahi Ingoa 54-001895-91088-8
DT272991142
Te Mea Maama 0.50" (12.70mm) 1/2"
Waehanga Kaihanga 9086 12MMX50M Whakaahuatanga TAPE DBL COATED 9086 1/2"X50M
Tae Translucent, Black Print Momo Tae Splicing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN PLUG
I roto i te taonga: 348 pcs
Tikiake:
RFQ
90863-110LF
90863-110LF
Kaihanga: Amphenol FCI
Whakaahuatanga: CONN HEADER 20POS .050" STR PCB
I roto i te taonga: 4075 pcs
Tikiake: 90863-110LF.pdf
RFQ
90834-00000B
90834-00000B
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: INDOOR SAFETY EYEWEAR WITH CLEAR
I roto i te taonga: 10252 pcs
Tikiake:
9085-1
9085-1"X60YD
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: 1 X 60 YD BULK
Tikiake: 9085-1"X60YD.pdf
Kaihanga: Amphenol FCI