8R37-E001
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 8R37-E001
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8R37-E001
Tau Wae 8R37-E001 Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5572 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko 250V
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel Raupapa 8000
Packaging Tray Ētahi Ingoa 00051115598272
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 37 Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Thermoplastic Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga Filter Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Signal