890-BLACK-12MMX55M
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 890-BLACK-12MMX55M
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE HI-STRENGTH FILAMENT BLK
Ngā Rauemi: 890-BLACK-12MMX55M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 890-BLACK-12MMX55M
Tau Wae 890-BLACK-12MMX55M Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 4774 pcs Pepa Raraunga 890-BLACK-12MMX55M.pdf
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru 0.0080" (8.0 mils, 0.203mm)
Te Resistivity Tema Scotchpar™ film Tape Tape - Max -
Tape Tape - Tae Kei roto Filament
Te whakangungu 180' (55.0m) 60 yds Raupapa Scotch® 890
Rahi Mata Pressure Sensitive Adhesive (PSA) RoHS Tūnga Roll
Ētahi Ingoa 00021200398384
Te Mea Maama 0.47" (12.00mm)
Waehanga Kaihanga 890-BLACK-12MMX55M Whakaahuatanga TAPE HI-STRENGTH FILAMENT BLK
Tae Black Momo Tae General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Preci-Dip
Whakaahuatanga: CONN HDR 40POS 2.54MM T/H
I roto i te taonga: 83901 pcs
Tikiake: 890-80-040-10-002101.pdf
RFQ
890-CLEAR-12MMX55M
890-CLEAR-12MMX55M
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE HI-STRENGTH FILAMENT CLEAR
I roto i te taonga: 5166 pcs
Tikiake: 890-CLEAR-12MMX55M.pdf
RFQ
Kaihanga: Preci-Dip
Tikiake: 890-80-040-10-003101.pdf
8900
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN FIBER SC PLUG SIMPLEX 250UM
Tikiake:
Whakaahuatanga: CONN HDR 40POS 2.54MM T/H R/A
890-BLACK-18MMX55M
890-BLACK-18MMX55M
Whakaahuatanga: TAPE HI-STRENGTH FILAMENT BLK
Tikiake: 890-BLACK-18MMX55M.pdf
890-CLEAR-2.5
890-CLEAR-2.5"X540YD
Whakaahuatanga: TAPE FILAMENT CLR 2 1/2"X 540YDS
Tikiake: 890-CLEAR-2.5"X540YD.pdf
8900
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: SPACER MOUNT LED TRI-LEAD .120"
890-CLEAR-24MMX55M
890-CLEAR-24MMX55M
Whakaahuatanga: TAPE FILAMENT CLR 15/16"X 60YDS
Tikiake: 890-CLEAR-24MMX55M.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel