88T-1.5X44
3M3M
88T-1.5X44 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 88T-1.5X44
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE ELECT BLACK 1 1/2"X 14.7YDS
Ngā Rauemi: 88T-1.5X44.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 88T-1.5X44
Tau Wae 88T-1.5X44 Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 20887 pcs Pepa Raraunga 88T-1.5X44.pdf
Whānui 1.50" (38.10mm) 1 1/2" Whakamahi General Purpose
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0085" (8.5 mils, 0.216mm) Taerangi Tea 176°F (80°C)
Tape Tape Electrical Tīmata te Kaimata o te Ora -
Ko te Ora - Raupapa Scotch® 88T
Packaging Roll Ētahi Ingoa 00051138585167
3M160783
88T-1.5X44-ND
88T1.5X44
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 44' (13.4m) 14.7 yds
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Black
Te peke, Te kawe PVC (Poly Vinyl Chloride) Tuhinga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
3M 5952 10
3M 5952 10" X 10"-2
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE DBL COAT BLK 10"X 10" 2/PK
I roto i te taonga: 2100 pcs
Tikiake: 3M 5952 10" X 10"-2.pdf
RFQ
HD-1.185
HD-1.185"-1000
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE MASK TAN 1.19" DIA 1000/RL
I roto i te taonga: 4160 pcs
Tikiake:
RFQ
88T-0.75X60
88T-0.75X60
Whakaahuatanga: TAPE ELECTRICAL BLK 3/4"X 20YDS
Tikiake: 88T-0.75X60.pdf
3M 363 0.75" X 10"-100
Whakaahuatanga: TAPE GLS CLOTH 3/4"X 10" 100/RL
I roto i te taonga: 362 pcs
Tikiake:
Whakaahuatanga: TAPE MASK TAN 0.93" DIA 2000/RL
Tikiake: HD2380-0.933"-2000.pdf
5151-1
5151-1"X36YD
Whakaahuatanga: TAPE GLASS CLOTH BROWN 1"X 36YDS
Tikiake: 5151-1"X36YD.pdf
88T-1X36
88T-1X36
Whakaahuatanga: TAPE ELECTRICAL BLACK 1"X 12YDS
Tikiake: 88T-1X36.pdf
88T-0.75X36
88T-0.75X36
Whakaahuatanga: TAPE ELECTRICAL BLK 3/4"X 12YDS
Tikiake: 88T-0.75X36.pdf
3M 5423 0.375" X 36YD
Whakaahuatanga: TAPE POLYETHYLENE CLR 3/8"X 36YD
I roto i te taonga: 892 pcs
Tikiake: 3M 5423 0.375" X 36YD.pdf
3M 4943F 0.75
3M 4943F 0.75" X 10"-10
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED 3/4"X 10" 10/PK
Tikiake: 3M 4943F 0.75" X 10"-10.pdf
3M 9088 0.188" X 36YD
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED CLR 3/16"X 36YDS
Tikiake: 3M 9088 0.188" X 36YD.pdf
3M 501+ CIRCLE-7
3M 501+ CIRCLE-7"-100
Whakaahuatanga: TAPE MASKING PUR 7" DIA 100/ROLL
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel