82M-156-P-A
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 82M-156-P-A
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN TERM PIN 14-16AWG CRIMP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 82M-156-P-A
Tau Wae 82M-156-P-A Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 514681 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire 14-16 AWG Whakamutunga Crimp
Momo Waea Male, Pin (Plug) Raupapa -
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 00051138981488
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Whakangungu Vinyl
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa - Whānui 0.850" (21.59mm)
Length - Kare 0.190" (4.83mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Waimotu Itirangi 0.170" (4.32mm) Te whakamamae Non-Mating End Insulated
Ngā āhuatanga Butted Seam Taitapa - Paera 0.156" (3.96mm)