8132LE-24"X36"
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 8132LE-24"X36"
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua ADHTRANSFER TAPE DBLLINED 1=1SHT
Ngā Rauemi: 8132LE-24"X36".pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 85 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 85 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8132LE-24"X36"
Tau Wae 8132LE-24"X36" Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 85 pcs Pepa Raraunga 8132LE-24"X36".pdf
Whānui 24.00" (609.60mm) Whakamahi Bonding
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe 0.0102" (10.2 mils, 0.259mm) Te matotoru - te awhi 0.0023" (2.3 mils, 0.058mm)
Te matotoru 0.0125" (12.5 mils, 0.317mm) Taerangi Tea -
Tape Tape Adhesive Transfer Tīmata te Kaimata o te Ora Date of Shipment
Ko te Ora 18 Months Raupapa 8132LE
Ētahi Ingoa 0-00-21200-37235-3
3M160633
8132LE-24"X36"-ND
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 36.00" (914.40mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant