81036-500203-RB
3M3M
81036-500203-RB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 81036-500203-RB
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 36POS R/A THRU HOLE
Ngā Rauemi: 81036-500203-RB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
196 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 81036-500203-RB
Tau Wae 81036-500203-RB Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN HEADER 36POS R/A THRU HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14506 pcs Pepa Raraunga 81036-500203-RB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa 810 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 05111165861
81036500203RB
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 36
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Liquid Crystal Polymer (LCP) Teitei Whakanoho 0.310" (7.87mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Board Lock Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 36 position 0.050" (1.27mm) Whakatauranga onamata 0.75A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka 0.090" (2.29mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.140" (3.56mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 250.0µin (6.35µm)
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 30.0µin (0.76µm) Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Header
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN HEADER 36POS R/A
I roto i te taonga: 4777 pcs
Tikiake: 81036-520203.pdf
RFQ
810349
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: .090-.155 COMB ANVIL
I roto i te taonga: 173 pcs
Tikiake:
RFQ
810348
Whakaahuatanga: .090-.130 COMB ANVIL
I roto i te taonga: 218 pcs
Tikiake: 810348.pdf
Kaihanga: 3M
I roto i te taonga: 5749 pcs
Whakaahuatanga: PLATE-FRONT SLUG
I roto i te taonga: 163 pcs
Tikiake:
Whakaahuatanga: CONN HEADER 36POS R/A THRU HOLE
81036-500303-RB
81036-500303-RB
Tikiake: 81036-500303-RB.pdf
Whakaahuatanga: CONN HEADER 36POS R/A SHORT T/H
Tikiake: 81036-550203-RB.pdf
Kaihanga: Crouzet
Whakaahuatanga: GEARBOX DOUBLE 810210 RATIO =150
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: RAT FP TD 1/4DR 120XP XL HNDL
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel