772-250-P-A
3M3M
772-250-P-A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 772-250-P-A
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN QC RCPT/TAB 14-16AWG 0.250
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 772-250-P-A
Tau Wae 772-250-P-A Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 366906 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire 14-16 AWG Whakamutunga Crimp
Momo Waea Stacked Taepa Tapa 0.250" (6.35mm)
Tapapa Tapa 0.032" (0.81mm) Tapanga Tapanga -
Raupapa - Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 00051138980726
3M155849
772-250-P-A-ND
Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa - Whānui - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Waimotu Itirangi 0.170" (4.32mm) Te whakamamae Non-Mating End Insulated
Ira Female and Male Ngā āhuatanga Butted Seam
Whakaahuatanga Taipitopito 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female and Male 14-16 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated Whakaaetanga Mea -
Whakautu Whakamutunga - Tae Blue
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
772-E09-113R051
772-E09-113R051
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: CONN DSUB PLUG 9POS PNL MNT SLDR