73M-250-32
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 73M-250-32
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN QC TAB 10-12AWG 0.250 CRIMP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 73M-250-32
Tau Wae 73M-250-32 Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 876194 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire 10-12 AWG Whakamutunga Crimp
Momo Waea Standard Taepa Tapa 0.250" (6.35mm)
Tapapa Tapa 0.032" (0.81mm) Tapanga Tapanga -
Raupapa - Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 00054007292388
3M160518
73M-250-32-ND
Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa - Whānui 0.730" (18.54mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Waimotu Itirangi - Te whakamamae Non-Insulated
Ira Male Ngā āhuatanga Butted Seam
Whakaahuatanga Taipitopito 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male 10-12 AWG Crimp Connector Non-Insulated Whakaaetanga Mea Copper, ETP