72F-110-20-A
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72F-110-20-A
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua BULK SPECIALTY
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72F-110-20-A
Tau Wae 72F-110-20-A Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 380782 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire 14-16 AWG Whakamutunga Crimp
Momo Waea Standard Taepa Tapa 0.110" (2.79mm)
Tapapa Tapa 0.020" (0.51mm) Tapanga Tapanga -
Raupapa - Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 00051128574201
Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa - Whānui - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Waimotu Itirangi - Te whakamamae Non-Insulated
Ira Female Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.110" (2.79mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Non-Insulated Whakaaetanga Mea -