6840-4500JL
3M3M
6840-4500JL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 6840-4500JL
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 40POS VERT .100"
Ngā Rauemi: 1.6840-4500JL.pdf2.6840-4500JL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 6840-4500JL
Tau Wae 6840-4500JL Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 40POS VERT .100" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3990 pcs Pepa Raraunga 1.6840-4500JL.pdf2.6840-4500JL.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa 6800
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 90169007560
JE150138608
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 40
Momo Tae Through Hole Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Teitei Whakanoho 0.283" (7.19mm)
Tae Whakanoho Gray Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Polarizing Key Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 40 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold Whakatauranga onamata 1A
Momo Hoapā Female Socket Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka 0.110" (2.79mm)
Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka Flash Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 12.0µin (0.30µm)
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Gold Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
684-60RED
684-60RED
Kaihanga: E-Z-Hook
Whakaahuatanga: LEAD TEST ALLIG CLIP RED 60"
I roto i te taonga: 16033 pcs
Tikiake: 684-60RED.pdf
RFQ
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN FIBER ST PLUG SIMPLEX 250UM
I roto i te taonga: 6984 pcs
Tikiake:
RFQ
684/2 BK038
684/2 BK038
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: CABLE MOD COIL 6COND BLACK 10'
I roto i te taonga: 629 pcs
Tikiake: 684/2 BK038.pdf
68400
Kaihanga: Klein Tools
Whakaahuatanga: WRENCH WRENCH SET 1/4" - 5/8"
Tikiake: 68400.pdf
684-60-S
684-60-S
Kaihanga: E-Z-Hook
Whakaahuatanga: LEAD TEST ALLIG CLIP 60" SET/10
Tikiake: 684-60-S.pdf
68402
Kaihanga: Klein Tools
Whakaahuatanga: WRENCH WRENCH SET 1/4" - 3/4"
I roto i te taonga: 768 pcs
Tikiake: 68402.pdf
68402-202LF
68402-202LF
Kaihanga: Amphenol FCI
Whakaahuatanga: CONN RCPT 2POS .100" SNG SMD
Tikiake: 68402-202LF.pdf
6840-4500PL
6840-4500PL
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: 40/2R/BM SKT/.100
Tikiake: 6840-4500PL.pdf
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: CABLE MOD COIL 6COND BLACK 20'
I roto i te taonga: 327 pcs
Tikiake: 684/4 BK038.pdf
68402-202PLF
68402-202PLF
Kaihanga: Amphenol FCI
Tikiake: 68402-202PLF.pdf
Kaihanga: SCS
Whakaahuatanga: TABLE RUNNER ESD GRAY 2' X 50'
I roto i te taonga: 243 pcs
684-60BLK
684-60BLK
Whakaahuatanga: LEAD TEST ALLIG CLIP BLACK 60"
Tikiake: 684-60BLK.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel