62C64-1100EF
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 62C64-1100EF
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONNECTOR EUROSOCKET 64 POS W/MN
Ngā Rauemi: 62C64-1100EF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 62C64-1100EF
Tau Wae 62C64-1100EF Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONNECTOR EUROSOCKET 64 POS W/MN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4205 pcs Pepa Raraunga 62C64-1100EF.pdf
Whakamutunga IDC Kāhua C
Raupapa Eurosocket, 62CXX Pana 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa DE610020054
Q958163
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 3
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea 64 Tau o nga Tauranga 96
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Taumata, Kakano 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Feed Through Whakatauranga onamata 1A