5595S-210MMX300MM
3M3M
5595S-210MMX300MM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5595S-210MMX300MM
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua THERM PAD 300MMX210MM GRAY
Ngā Rauemi: 1.5595S-210MMX300MM.pdf2.5595S-210MMX300MM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5595S-210MMX300MM
Tau Wae 5595S-210MMX300MM Kaihanga 3M
Whakaahuatanga THERM PAD 300MMX210MM GRAY Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3850 pcs Pepa Raraunga 1.5595S-210MMX300MM.pdf2.5595S-210MMX300MM.pdf
Whakamahi - Momo Interface Pad, Sheet
Te matotoru - Te Resistivity Tema -
Te Whakaoho Tema 1.6 W/m-K Hanga Rectangular
Raupapa 5595S Whakaahuatanga 300.00mm x 210.00mm
Ētahi Ingoa 3M156484
WX300902227
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga Silicone Elastomer Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito Thermal Pad Gray 300.00mm x 210.00mm Rectangular Tae Gray
Te peke, Te kawe Polyethylene-Naphthalate (PEN) Tuhinga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
5596001007F
5596001007F
Kaihanga: Dialight
Whakaahuatanga: LED 5MM BLUE CLR PANEL MOUNT
I roto i te taonga: 22704 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Dialight
I roto i te taonga: 4434 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN COUPLER RCPT SC-SC 16-PLEX
I roto i te taonga: 805 pcs
Tikiake: 559594-2.pdf
5595S-20
5595S-20
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: THERM PAD 300MMX210MM GRAY
Tikiake: 5595S-20.pdf
I roto i te taonga: 797 pcs
Tikiake: 559594-3.pdf
Whakaahuatanga: LED PMI SNAP-IN 470NM BLUE .250"
Tikiake: 5596001003F.pdf
Whakaahuatanga: LED PMI SNAP-IN BLUE PVC FREE
Tikiake: 5596001027F.pdf
5595S-10
5595S-10
Kaihanga: 3M
Tikiake: 5595S-10.pdf
5595S
5595S
Tikiake: 5595S.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel