5126-B7A2JL
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5126-B7A2JL
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 26POS R/A .100"
Ngā Rauemi: 1.5126-B7A2JL.pdf2.5126-B7A2JL.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5126-B7A2JL
Tau Wae 5126-B7A2JL Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 26POS R/A .100" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5152 pcs Pepa Raraunga 1.5126-B7A2JL.pdf2.5126-B7A2JL.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa 5100
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 90169007102
JE150111407
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Teitei Whakanoho 0.350" (8.89mm) Tae Whakanoho Gray
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Mounting Flange, Polarizing Key
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
Whakatauranga onamata 1A Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.102" (2.60mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka Flash
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 30.0µin (0.76µm) Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Gold
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
51261-XX001
51261-XX001
Kaihanga: Amphenol FCI
Whakaahuatanga: PWRBLADE RECEP VERT
I roto i te taonga: 5751 pcs
Tikiake: 51261-XX001.pdf
RFQ
5125C SL002
5125C SL002
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: MULTI-PAIR 10COND 22AWG 500'
I roto i te taonga: 28 pcs
Tikiake: 5125C SL002.pdf
RFQ
5125C SL001
5125C SL001
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: MULTI-PAIR 10COND 22AWG 1000'
I roto i te taonga: 14 pcs
Tikiake: 5125C SL001.pdf
5125L
5125L
Kaihanga: Klein Tools
Whakaahuatanga: 5-POCKET TOOL POUCH - LEATHER
I roto i te taonga: 1280 pcs
Tikiake: 5125L.pdf
5126A
5126A
Kaihanga: Pomona Electronics
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE XLR 5POS SOLDER