5-AB5050-1.5
3M3M
5-AB5050-1.5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5-AB5050-1.5
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE POLYMER RESIN 38.1MM 5/PK
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5-AB5050-1.5
Tau Wae 5-AB5050-1.5 Kaihanga 3M
Whakaahuatanga TAPE POLYMER RESIN 38.1MM 5/PK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4941 pcs Pepa Raraunga
Whānui 1.500" (38.10mm) Momo Absorbing Sheet
Te matotoru - Te katoa 0.022" (0.55mm) Hanga Circular
Raupapa AB-5000 Ētahi Ingoa 3M11839
5-AB4437-1.5
5AB505015
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polymer Resin, Metal Flakes Te roa -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
5-AB5050-1
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE POLYMER RESIN 25.4MM 5/PK
I roto i te taonga: 4663 pcs
Tikiake:
RFQ
5-AB5050-1-4R
5-AB5050-1-4R
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: SHEET PLYMR 25.4X101.6MM 5/PK
I roto i te taonga: 4198 pcs
Tikiake: 5-AB5050-1-4R.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: SHEET PLYMR RES 12.7X76.2MM 5/PK
Tikiake: 5-AB5050-1/2-3R.pdf
5-AB5050-1.5S
5-AB5050-1.5S
Whakaahuatanga: SHEET POLYMER RES 38.1MM SQ 5/PK