5-AB5030-1.5
3M3M
5-AB5030-1.5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5-AB5030-1.5
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE POLYMER RESIN 38.1MM 5/PK
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5-AB5030-1.5
Tau Wae 5-AB5030-1.5 Kaihanga 3M
Whakaahuatanga TAPE POLYMER RESIN 38.1MM 5/PK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4399 pcs Pepa Raraunga
Whānui 1.500" (38.10mm) Momo Absorbing Sheet
Te matotoru - Te katoa 0.014" (0.35mm) Hanga Circular