5-AB5010-1.5S
3M3M
5-AB5010-1.5S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5-AB5010-1.5S
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua SHEET POLYMER RES 38.1MM SQ 5/PK
Ngā Rauemi: 1.5-AB5010-1.5S.pdf2.5-AB5010-1.5S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5-AB5010-1.5S
Tau Wae 5-AB5010-1.5S Kaihanga 3M
Whakaahuatanga SHEET POLYMER RES 38.1MM SQ 5/PK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5512 pcs Pepa Raraunga 1.5-AB5010-1.5S.pdf2.5-AB5010-1.5S.pdf
Whānui 1.500" (38.10mm) Momo Absorbing Sheet
Te matotoru - Te katoa 0.005" (0.13mm) Hanga Square
5AB501015S
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polymer Resin, Metal Flakes Te roa 1.500" (38.10mm)