5-9472LE-1.5S
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5-9472LE-1.5S
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE ADHSV TRAN 1 1/2"X 1.5" 5PK
Ngā Rauemi: 5-9472LE-1.5S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5-9472LE-1.5S
Tau Wae 5-9472LE-1.5S Kaihanga 3M
Whakaahuatanga TAPE ADHSV TRAN 1 1/2"X 1.5" 5PK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6938 pcs Pepa Raraunga 5-9472LE-1.5S.pdf
Whānui 1.50" (38.10mm) 1 1/2" Whakamahi General Purpose
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe 0.0042" (4.2 mils, 0.107mm) Te matotoru - te awhi 0.0052" (5.2 mils, 0.132mm)
Te matotoru - Taerangi Tea -
Tape Tape Adhesive Transfer Tīmata te Kaimata o te Ora Date of Shipment
Ko te Ora 18 Months Raupapa -
Packaging Bulk Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 1.50" (38.10mm)