5-4941-1.5S
3M3M
5-4941-1.5S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5-4941-1.5S
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE DBL COATED GRY 1 1/2"X 1.5"
Ngā Rauemi: 1.5-4941-1.5S.pdf2.5-4941-1.5S.pdf3.5-4941-1.5S.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5-4941-1.5S
Tau Wae 5-4941-1.5S Kaihanga 3M
Whakaahuatanga TAPE DBL COATED GRY 1 1/2"X 1.5" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64433 pcs Pepa Raraunga 1.5-4941-1.5S.pdf2.5-4941-1.5S.pdf3.5-4941-1.5S.pdf
Whānui 1.50" (38.10mm) 1 1/2" Whakamahi General Purpose
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0450" (45.0 mils, 1.143mm) Taerangi Tea 200°F (93°C)
Tape Tape Double Coated, Double Sided Tīmata te Kaimata o te Ora Date of Shipment
Ko te Ora 24 Months Raupapa VHB™ 4941
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 3M9817
5494115S
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 1 Weeks
Te roa 1.50" (38.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae Gray Te peke, Te kawe Acrylic Foam
Tuhinga Acrylic
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED GRAY 1" DIA