5-4936-1.5S
3M3M
5-4936-1.5S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5-4936-1.5S
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE DBL COAT 1 1/2"X 1.5" 5PK
Ngā Rauemi: 1.5-4936-1.5S.pdf2.5-4936-1.5S.pdf3.5-4936-1.5S.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5-4936-1.5S
Tau Wae 5-4936-1.5S Kaihanga 3M
Whakaahuatanga TAPE DBL COAT 1 1/2"X 1.5" 5PK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11402 pcs Pepa Raraunga 1.5-4936-1.5S.pdf2.5-4936-1.5S.pdf3.5-4936-1.5S.pdf
Whānui 1.50" (38.10mm) 1 1/2" Whakamahi General Purpose
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0250" (25.0 mils, 0.635mm) Taerangi Tea 200°F (93°C)
Tape Tape Double Coated, Double Sided Tīmata te Kaimata o te Ora Date of Shipment
Ko te Ora 24 Months Raupapa VHB™ 4936
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 3M11132
5493615S
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 1.50" (38.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae Gray Te peke, Te kawe Paper
Tuhinga Acrylic
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
5-4936-1/2-2R
5-4936-1/2-2R
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED GRY 1/2"X 2" 5PK
I roto i te taonga: 14215 pcs
Tikiake: 5-4936-1/2-2R.pdf
RFQ
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE DBL COAT GRY 1 1/2" DIA 5PK
I roto i te taonga: 7931 pcs
Tikiake: 5-4936-1.5.pdf
RFQ
5-4936-1S
5-4936-1S
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED GRAY 1"X 1" 5PK
Tikiake: 5-4936-1S.pdf
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED GRAY 1" DIA 5PK
Tikiake: 5-4936-1.pdf
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED GRY 1/2"X 3" 5PK