5-4910-1.5S
3M3M
5-4910-1.5S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5-4910-1.5S
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE DBL COATED 1 1/2"X 1.5" 5PK
Ngā Rauemi: 1.5-4910-1.5S.pdf2.5-4910-1.5S.pdf3.5-4910-1.5S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5-4910-1.5S
Tau Wae 5-4910-1.5S Kaihanga 3M
Whakaahuatanga TAPE DBL COATED 1 1/2"X 1.5" 5PK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12743 pcs Pepa Raraunga 1.5-4910-1.5S.pdf2.5-4910-1.5S.pdf3.5-4910-1.5S.pdf
Whānui 1.50" (38.10mm) 1 1/2" Whakamahi General Purpose
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0400" (40.0 mils, 1.016mm) Taerangi Tea 200°F (93°C)
Tape Tape Double Coated, Double Sided Tīmata te Kaimata o te Ora Date of Shipment
Ko te Ora 24 Months Raupapa VHB™ 4910
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 3M10942
5491015S
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 1.50" (38.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant