5-1345-1.5S
3M3M
5-1345-1.5S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5-1345-1.5S
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua SHEET COPPER FOIL 38.1MM SQ 5/PK
Ngā Rauemi: 5-1345-1.5S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5-1345-1.5S
Tau Wae 5-1345-1.5S Kaihanga 3M
Whakaahuatanga SHEET COPPER FOIL 38.1MM SQ 5/PK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7978 pcs Pepa Raraunga 5-1345-1.5S.pdf
Whānui 1.500" (38.10mm) Momo Shielding Sheet
Te matotoru - Te katoa 0.004" (0.10mm) Hanga Square
Raupapa 1345 Ētahi Ingoa 3M11439
5134515S
Tae Mahi -40°C ~ 130°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Embossed Tin-Plated Copper Foil Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 1.500" (38.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tuhinga Non-Conductive, Single Sided
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE COPPER FOIL 38.1MM CIR 5/PK
I roto i te taonga: 13625 pcs
Tikiake: 5-1345-1.5.pdf
RFQ
5-1345-1-3R
5-1345-1-3R
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: SHEET COPPER FL 25.4X76.2MM 5/PK
I roto i te taonga: 9224 pcs
Tikiake: 5-1345-1-3R.pdf
RFQ
5-1345-1S
5-1345-1S
Whakaahuatanga: SHEET COPPER FOIL 25.4MM SQ 5/PK
Tikiake: 5-1345-1S.pdf
5-1345-1/2
5-1345-1/2
Whakaahuatanga: TAPE COPPER FOIL 12.7MM 5/PK