5-1126-1.5S
3M3M
5-1126-1.5S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5-1126-1.5S
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua 1.5/PK" SQUARE - 5/PK
Ngā Rauemi: 5-1126-1.5S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5-1126-1.5S
Tau Wae 5-1126-1.5S Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 11811 pcs Pepa Raraunga 5-1126-1.5S.pdf
Whānui 1.500" (38.10mm) Momo Shielding Sheet
Te matotoru - Te katoa 0.004" (0.09mm) Hanga Square
Raupapa 1126 Ētahi Ingoa 3M155914
5-1126-1.5S-ND
Tae Mahi -40°C ~ 130°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Copper Foil Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 1.500" (38.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant