4466W-1S-256
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4466W-1S-256
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE DBL COAT WHT 1"X 1" 256/PK
Ngā Rauemi: 4466W-1S-256.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4466W-1S-256
Tau Wae 4466W-1S-256 Kaihanga 3M
Whakaahuatanga TAPE DBL COAT WHT 1"X 1" 256/PK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3505 pcs Pepa Raraunga 4466W-1S-256.pdf
Whānui 1.00" (25.40mm) Whakamahi -
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0625" (62.5 mils, 1.588mm) Taerangi Tea 120°F (49°C) Max
Tape Tape Double Coated, Double Sided Tīmata te Kaimata o te Ora Date of Manufacture
Ko te Ora 18 Months Raupapa 4466W
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 1.00" (25.40mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae White
Te peke, Te kawe Polyethylene Foam Tuhinga Rubber
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4466W-1/2S-256
4466W-1/2S-256
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE DBL COAT 1/2"X 1/2" 256/PK
I roto i te taonga: 6423 pcs
Tikiake: 4466W-1/2S-256.pdf
RFQ
4466W-1
4466W-1"X36YD
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED WHITE 1"X 36YDS
I roto i te taonga: 5847 pcs
Tikiake: 4466W-1"X36YD.pdf