3801A/16-300
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3801A/16-300
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CBL RIBN 16COND 0.050 BLACK 300'
Ngā Rauemi: 3801A/16-300.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 847 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 847 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
90 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3801A/16-300
Tau Wae 3801A/16-300 Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 847 pcs Pepa Raraunga 3801A/16-300.pdf
Waea Wire 26 AWG Tuhinga 300V
Te whakangungu Unshielded Raupapa 3801A
Ripa Ripa 0.800" (20.32mm) Ripa Ripa 0.039" (0.99mm)
Ratonga UL Style 2651 Pana 0.050" (1.27mm)
Ētahi Ingoa 00051119913958
Tae Mahi -20°C ~ 105°C
Te maha o nga Kaihautū 16 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te roa 300.0' (91.44m)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Tae Black
Tae (Whakanui) Nga mea Poly-Vinyl Chloride (PVC) Te Whakanoho Whakanoho 10 GOhm
Taitohu Whakahaere Tuatahi - Ngā āhuatanga Zippable
Whakaahuatanga Taipitopito Flat Ribbon Cable Black 16 Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Cable 300.0' (91.44m) Whakahaere Tae 7 Strands / 34 AWG
Rauemi Whakahaere Copper, Tinned Momo Tae Flat Cable
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
3801A/20
3801A/20
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: ROUND 20 COND FLT CABLE BLK 300'
I roto i te taonga: 600 pcs
Tikiake:
RFQ
380200
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: BOX STEEL 35.98"L X 24.02"W
I roto i te taonga: 60 pcs
Tikiake:
RFQ
3802
Kaihanga: Adafruit
Whakaahuatanga: TT MOTOR ALL-METAL GEARBOX
I roto i te taonga: 16069 pcs
Tikiake: 3802.pdf
3801A/09
3801A/09
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CBL RIBN 9COND 0.050 BLACK 300'
I roto i te taonga: 1596 pcs
Tikiake: 3801A/09.pdf
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: BOX STEEL UNPAINTED 30"L X 20"W
I roto i te taonga: 69 pcs
Kaihanga: Altech Corporation
Whakaahuatanga: BLOCK PWR DISTRIB 1POS
Tikiake: 38020.pdf
Whakaahuatanga: BOX STEEL 18.03"L X 15.04"W
I roto i te taonga: 88 pcs
Kaihanga: FLIR
Whakaahuatanga: PASSIVE COMPONENT LCR METER
I roto i te taonga: 430 pcs
3801A/14
3801A/14
Whakaahuatanga: ROUND 9 COND FLT CABLE BLK 300'
Whakaahuatanga: BOX S STEEL 12.05"L X 12.05"W
Whakaahuatanga: BOX S STEEL 9.02"L X 5.98"W
Kaihanga: Altech Corporation
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel