3801/50SF 100
3M3M
3801/50SF 100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3801/50SF 100
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CBL RIBN 50COND 0.050 GRAY 100'
Ngā Rauemi: 1.3801/50SF 100.pdf2.3801/50SF 100.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 728 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 728 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3801/50SF 100
Tau Wae 3801/50SF 100 Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 728 pcs Pepa Raraunga 1.3801/50SF 100.pdf2.3801/50SF 100.pdf
Waea Wire 26 AWG Tuhinga 300V
Te whakangungu Unshielded Raupapa 3801
Ripa Ripa 2.500" (63.50mm) Ripa Ripa 0.039" (0.99mm)
Ratonga UL Style 2651 Pana 0.050" (1.27mm)