375-CLEAR-72MMX50M
3M3M
375-CLEAR-72MMX50M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 375-CLEAR-72MMX50M
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE BOX SEALING 2.83"X 54.7YD
Ngā Rauemi: 375-CLEAR-72MMX50M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 375-CLEAR-72MMX50M
Tau Wae 375-CLEAR-72MMX50M Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 6367 pcs Pepa Raraunga 375-CLEAR-72MMX50M.pdf
Whānui 2.83" (72.00mm) Whakamahi Packaging, Sealing, Splicing
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm) Te matotoru - te awhi 0.0011" (1.1 mils, 0.028mm)
Te matotoru 0.0031" (3.1 mils, 0.079mm) Taerangi Tea -
Tape Tape Box Sealing Tīmata te Kaimata o te Ora -
Ko te Ora - Raupapa Scotch® 375
Packaging Roll Ētahi Ingoa 0 00 21200 72407 7
375-CLEAR-72MMX50M-ND
375CLEAR72MMX50M
3M159064
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 164' (50.0m) 54.7 yds Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae Clear Te peke, Te kawe Polypropylene Film
Tuhinga Rubber
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
375-CLEAR-48MMX50M
375-CLEAR-48MMX50M
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE BOX SEALING 1.89"X 54.7YD
I roto i te taonga: 9972 pcs
Tikiake: 375-CLEAR-48MMX50M.pdf
RFQ
375
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: ROUND SPACER #8 PHENOLIC 2"
I roto i te taonga: 103596 pcs
Tikiake: 375.pdf
RFQ
375-501N21A-00
375-501N21A-00
Kaihanga: IXYS RF
Whakaahuatanga: RF MOSFET N-CHANNEL DE375
Tikiake: 375-501N21A-00.pdf
3750
Kaihanga: Adafruit
Whakaahuatanga: PLA FILAMENT FOR 3D PRINTERS
Tikiake: 3750.pdf
3750
Kaihanga: Inspired LED
Whakaahuatanga: RADIANT EDGE 1" END CAPS, INDIVI
Tikiake:
375-102N15A-00
375-102N15A-00
Kaihanga: IXYS RF
Tikiake: 375-102N15A-00.pdf
375-TAN-72MMX50M
375-TAN-72MMX50M
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE BOX SEALING 2.83"X 54.7YD
Tikiake: 375-TAN-72MMX50M.pdf
Kaihanga: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga: MOUNT RECT CAPACITORS 0.030"
Tikiake: 375-500.pdf
Kaihanga: Pomona Electronics
Whakaahuatanga: BINDING POST GOLD PLATED BLACK
375-102N12A-00
375-102N12A-00
Tikiake: 375-102N12A-00.pdf
375-DISPENSER
375-DISPENSER
Whakaahuatanga: BOX SEALING TAPE W/DISPENSER
Tikiake:
375-TAN-48MMX50M
375-TAN-48MMX50M
Tikiake: 375-TAN-48MMX50M.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel