373-CLEAR-72MMX50M
3M3M
373-CLEAR-72MMX50M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 373-CLEAR-72MMX50M
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE BOX SEALING 2.83"X 54.7YD
Ngā Rauemi: 373-CLEAR-72MMX50M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 373-CLEAR-72MMX50M
Tau Wae 373-CLEAR-72MMX50M Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 7451 pcs Pepa Raraunga 373-CLEAR-72MMX50M.pdf
Whānui 2.83" (72.00mm) Whakamahi Packaging, Sealing, Splicing
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe 0.0016" (1.6 mils, 0.041mm) Te matotoru - te awhi 0.0009" (0.9 mils, 0.023mm)
Te matotoru 0.0025" (2.5 mils, 0.064mm) Taerangi Tea -