371-CLEAR-72MMX100M
3M3M
371-CLEAR-72MMX100M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 371-CLEAR-72MMX100M
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE BOX SEALING 2.83"X 109.3YD
Ngā Rauemi: 371-CLEAR-72MMX100M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 371-CLEAR-72MMX100M
Tau Wae 371-CLEAR-72MMX100M Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 24997 pcs Pepa Raraunga 371-CLEAR-72MMX100M.pdf
Whānui 2.83" (72.00mm) Whakamahi Packaging, Sealing, Splicing
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0019" (1.9 mils, 0.048mm) Taerangi Tea -