3600A/24SF
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3600A/24SF
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua MULTI-PAIR 24COND 28AWG BLK 100'
Ngā Rauemi: 1.3600A/24SF.pdf2.3600A/24SF.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 612 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 612 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3600A/24SF
Tau Wae 3600A/24SF Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 612 pcs Pepa Raraunga 1.3600A/24SF.pdf2.3600A/24SF.pdf
Waea Wire 28 AWG Tuhinga 30V
Whakamahi Communication, Computer, Control Pato Tiaki Foil, Braid
Whakapene Rauemi Aluminum; Copper, Tinned Te Whakaoho Papu 100%, 90%
Raupapa 3600X Ratonga -
Ētahi Ingoa 00051111947197
Tae Mahi -
Te maha o nga Kaihautū 24 (12 Pair Twisted) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Te roa 100.0' (30.5m)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Tae Black
Tae (Whakangungu) Te Poaka 0.0260" (0.660mm) Tae (Whakanui) Nga mea Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Tae (Whakanoho) Taimana 0.250" (6.35mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 24 (12 Pair Twisted) Conductor Multi-Pair Cable Black 28 AWG Foil, Braid 100.0' (30.5m) Whakahaere Tae 7/36
Rauemi Whakahaere Copper, Tinned Whakahaere Whakangungu Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Momo Tae Multi-Pair
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
3600A/26
3600A/26
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: MULTI-PAIR 26COND 28AWG BLK 100'
I roto i te taonga: 467 pcs
Tikiake: 3600A/26.pdf
RFQ
3600A/14
3600A/14
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: MULTI-PAIR 14COND 28AWG BLK 300'
I roto i te taonga: 278 pcs
Tikiake: 3600A/14.pdf
RFQ
3600A/36
3600A/36
Whakaahuatanga: MULTI-PAIR 36COND 28AWG BLK 100'
I roto i te taonga: 419 pcs
Tikiake: 3600A/36.pdf
3600A/50
3600A/50
Whakaahuatanga: MULTI-PAIR 50COND 28AWG BLK 300'
I roto i te taonga: 98 pcs
Tikiake: 3600A/50.pdf
3600A/40
3600A/40
Whakaahuatanga: MULTI-PAIR 40COND 28AWG BLK 100'
I roto i te taonga: 345 pcs
Tikiake: 3600A/40.pdf
3600A/68
3600A/68
Whakaahuatanga: MULTI-PAIR 68COND 28AWG BLK 100'
I roto i te taonga: 239 pcs
Tikiake: 3600A/68.pdf